Про проект

Уся інформація подається за принципом "as is" ("як є") і не може бути основним джерелом даних для навігації.
Наведені геопросторові координати містять інструметальні похибки відповідних засобів вимірювання.
Публічна відповідальність за коректність даних покладається на їхніх авторів.
Адміністрація сайту залишає за собою право не публікувати певні дані, мотивуючи це можливим шкідливим впливом на довкілля та стан природніх чи створених людиною об'єктів, що потенційно може бути завданий внаслідок їхньої надмірної популяризації.

Не надсилайте точки, координати яких отримані з Ozi Explorer та подібних програм. Приймаються тільки дані, отримані на місцевості за допомогою приладів.

Метою даного проекту є створення бази даних географічних координат природних та рукотворних об'єктів Українських Карпат та надання громадськості доступу до неї .

Інформація надається авторами на безоплатній основі, користування ресурсом також не передбачає оплати.

Ми не маємо змоги перевірити на місцевості усі дані, що надходять, тому на їхніх авторів покладається публічна відповідальність за достовірність наданого.

Прохання зауваження та побажання висловлювати у конструктивній формі. Пишіть їх на форум або надсилайте за адресою tasic@karpaty.com.ua. Врахуйте, що програмна частина пишеться у вільний від усього іншого час, а його - мало. Ваша активність при надсиланні поновлень - це прямий шлях до покращення "Блуду" :)