Довідково-інформаційна система "Блуд". Перегляд бази. Трек №: 431 ·

№ у базіМапиОписДовжина, кмПерепад висот, мPLTGPXKMLАвтор
43
M-35-133
Сідло «г. Стара - г. Переслуп» (закинута ферма) - сідло «Мал. Близниця (назва за генштабом)- г. Близниця 1882» – місце відпочинку (ур. Стрімческа, точка 655 за "Блудом")

Старт треку на дорозі, одразу за каркасом ферми, і на початку збігається з шляхом виходу на г. Переслуп без явної стежки. Згодом, метрів за 150 треком виходимо на стару зарослу дорогу а відтак і на чітку стежку, що зі сходу обходить вершину г. Переслуп. Це у порівнянні з дорогою дає суттєвий виграш у відстані, а в порівнянні з шляхом через вершину - виграш у висоті і пологіший її набір. За г. Переслуп трек записано уздовж хорошої дороги. Ділянка від сідла «Мал. Близниця (назва за генштабом) - г. Близниця 1882» більшою частиною проходить по стежці, але, у зв’язку з наявним сніговим покровом в день запису, не виключений мимовільний перехід на одну з численних другорядних стежок перед і після обгородженого поручнями урвища (ур. Стрімческа). Останній описаний етап разом з частиною трека №44 можна використовувати як запасний варіант за несприятливих погодніх умов. Прийом супутників впевнений

hпідйом :383 м; hспуск :226 м; hmin: 1322 м; hmax: 1565 м
4.8243
Ed.ua

1 ·

Увага! Числові характеристики треків - розрахункові і можуть сильно залежати від приладу та умов запису. Вони надаються за принципом "as is" (як є) і не можуть бути основним джерелом даних для навігації.

(c) Tasic, 2006-2022